1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók": Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói, kopott egészvászon kötésben