3 000 HUF
Brian Moynahan: Az orosz évszázad. Oroszország száz évének története fényképeken. Jevgenyij Jevutsenko előszavával. A fényképeket vál. Annabel Merullo és Sarah Jackson. Ford.: Neményi László, és Hegedüs Judit. Bp., 1995., Kossuth. Rendkívül izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,