Printed Materials

Number of items: 248

1937 Magyarság évkönyve. Bp., Globus-ny. Az illusztrációkat Szür-Szabó József, Salgó Magda, Kolozsváry Sándor rajzolóművészek készítették. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott, szakadt papírkötés.
14105.

1 200 HUF
cca 1937-1940 7 db Délibáb újság, vegyes állapotban
14106.

1 800 HUF
1938 A Ráday könyvtár kézirat katalógusa 320p. Gépirat, szétvált fűzéssel sérült borítókkal
14107.

3 800 HUF
10,27
11,18
1938 XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus belépőjegy árlista
14108.

1 000 HUF
1938 XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emléklapja, Légrády Sándor (1906-1987) grafikája, hajtott, szakadással
14109.

1 600 HUF
1938 Hódmezővásárhelyi Népújság nov. 1. lapszáma a bécsi döntés és a Felvidék felszabadulásának híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos
14110.

1 200 HUF
1938-1940 A Pesti Hírlap naptára / Légrády Testvérek naptára 3 kötete, Bp., Pesti Hírlap/Légrády Testvérek kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kiadói aranyozott papírkötés, a hátsó borítón irredenta grafikával
14111.

1 000 HUF
1939 Bp., Bizonyítvány Állami Gépjárművezető Tanfolyam elvégzéséről
14112.

1 000 HUF
1939 A Kispest romániai labdarúgó mérkőzésével kapcsolatos román újságok
14113.

1 000 HUF
1939 Bozó Gyula iparművész által készített cserkészképeslapokat népszerűsítő nagyméretű nyomtatvány, hajtva, szép állapotban, 48×31 cm
14114.

11 000 HUF
29,73
32,35
1939 Szeged, Nevelésügyi Szemle III. évfolyam 3. száma
14115.

800 HUF
1940 Szent Terézke keszthelyi templomának szentelésére kisnyomtatvány
14116.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF