Printed Materials

Number of items: 248

1926 Köztelek zsebnaptár. Szerk.: Szilassy Zoltán, Buday Barna. Harminckettedik évfolyam. Bp., Pátria-ny. Számos korabeli hirdetéssel. Sérült kiadói egészvászon-kötés, néhány lap kijár. + Molnárok és gépészek kézikönyve. Bp., Molnárok Lapja. Számos korabeli hirdetéssel, kihajtható mellékletekkel. Sérült kiadói papírkötés.
14069.

1926 Köztelek zsebnaptár. Szerk.: Szilassy Zoltán, Buday Barna. Harminckettedik évfolyam. Bp., "Pátria"-ny. Számos korabeli hirdetéssel. Sérült kiadói egészvászon-kötés, néhány lap kijár. + Molnárok és gépészek kézikönyve. Bp., Molnárok Lapja. Számos korabeli hirdetéssel, kihajtható mellékletekkel. Sérült kiadói papírkötés.

1 800 HUF
1927 Ganz-féle Villamossági Részvénytársaság, A catalaniai vasút villamosítása, szakadással, 14p
14070.

3 000 HUF
1927 Notterpeck és Kiss Orthopädiai Műterem művégtagok, ortopédiai készülékek és gyógyászati segédeszközök ismertetője, 30p
14071.

8 000 HUF
1927 Melocco Részvénytársaság árlap, hajtott
14072.

1 000 HUF
1927 Meghívó katolikus bálra, rajta irredenta nyomattal.
14073.

1 200 HUF
cca 1928-1970 2 db moziműsor: Flórián Filmszínház Bp., Balatonalmádi Dózsa
14074.

cca 1928-1970 2 db moziműsor: Flórián Filmszínház Bp., Balatonalmádi "Dózsa"

1 000 HUF
1928 A Farbe und Form művészeti magazin szeptemberi száma, borító jobb felső sarka javított sérüléssel.
14075.

4 000 HUF
1928 Képes Pesti Hírlap 50. évfolyam 163.-295. számai egybekötve, 1928. július 20.-december 30., név- és tárgymutatóval, helyenként hiányos, javított
14076.

9 000 HUF
24,32
26,47
1929 Földváry Imre férfidivat és fehérneműraktárának levelezőlapja
14077.

2 400 HUF
cca. 1930 Modiano cigaretta reklám könyvjelző.
14078.

1 000 HUF
cca 1930-1940 Klein Dezső árjegyzéke, Märklin és egyéb mechanikai játékokról, közte vasútmodellekről, hiányzó borítóval, szakadt lapokkal, 3-30 p.
14079.

1 400 HUF
19
cca 1930-1940 Debrecen és Hortobágy, képes ismertető füzet, turisztikai kiadvány, leporelló
14080.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF