Printed Materials

Number of items: 248

14165.

900 HUF
2,43
2,65
1961 Mezőkövesdi Szövetkezeti Béke Étterem étlapja, hajtott
14166.

1 000 HUF
1962 A Hotel Béke étlapja
14167.

1962 A Hotel Béke étlapja

1 200 HUF
1964 Magirus Deutz vállalat autóbusz prospektusa, német nyelven, képekkel, hajtott, 4 p.
14168.

1 000 HUF
1965 Ózdi Kohászati Művek képes bemutató füzet és jegyzetfüzet 2 db rézkarccal. Műbőr borítással
14169.

1 800 HUF
1965-1983 Földrajzi értesítő. XIV. évf. 1. füzet, XXIV. évf. 2. füzet, XXXI. évf. 2-3. füzet, XXXII. évf. 3-4. füzet. Papírkötések, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis szakadással.
14170.

1 400 HUF
1965 A Ludas Matyi 10 lapszáma, helyenként kissé foltos lapokkal.
14171.

2 600 HUF
7,03
7,65
1966 A Foto című újság XIII. évfolyamának számai, 12 db
14172.

800 HUF
1966-1978 3 db építészeti témájú kiadvány: Feladatok a fémszerkezetek köréből. Összeáll.: Véssey Ede, Havady Endre. BME Szilárdságtani és Tartószerkezeti Tanszék. Fűzés nélkül. + Magyar Építőművészet 1966/4. sz., szerk.: Gyöngyösi István + Műszaki Egyetem KISZ üdülőtábora Szigliget (67-68) tervpályázat, kissé sérült
14173.

1966-1978 3 db építészeti témájú kiadvány: Feladatok a fémszerkezetek köréből. Összeáll.: Véssey Ede, Havady Endre. BME Szilárdságtani és Tartószerkezeti Tanszék. Fűzés nélkül. + Magyar Építőművészet 1966/4. sz., szerk.: Gyöngyösi István + Műszaki Egyetem KISZ üdülőtábora Szigliget ('67-68) tervpályázat, kissé sérült

1 200 HUF
cca 1969-1980 3 db űrhajózás témájú nyomtatvány: Esti Hírlap és Hétfői Hírek holdra szállással foglalkozó számai + Szovjet-magyar közös űrrepülés, Valerij Kubászov és Farkas Bertalan űrhajósok, fotólap
14174.

2 000 HUF
cca 1970 Ráckeve Duna ág festői. Házilag kipreparált: meghívókkal, újságcikkekkel kiegészített könyv Nádasdy János dedikált katalógusával
14175.

800 HUF
cca 1970-1980 Személygépkocsi működését bemutató ábrák, 32 p., hajtva
14176.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF