Printed Materials

Number of items: 248

1956 A forradalom alatt kiadott újságok gyűjteménye. 106 db különböző szám klf újságokból.
14153.

30 000 HUF
81,08
88,24
1956-os újság, 2 db: Magyar Függetlenség. I. évf. 5. sz., 1956. nov. 2. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja, 4 oldal, a forradalom híreivel, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadással, máskülönben jó állapotban + Irodalmi Újság, Magyar Írók Lapja, 1956 nov. 2, VII. évf. 43. sz., többek közt Németh László, Tamási Áron, Déry Tibor írásaival és Kassák Lajos, Illyés Gyula verseivel, jó állapotban
14154.

1 600 HUF
1956 Az Északmagyarország 3 db száma novemberből
14155.

1 600 HUF
1956 Szovjet röplap a forradalomban a Munkás-Paraszt kormány mellett. Kis hiánnyal, ragasztva
14156.

1 000 HUF
1956-1983 A Magyar Írószövetség 1956 december 28-i ülésének jegyzőkönyve az AB kiadó szamizdat kiadásában 1983.
14157.

2 400 HUF
1957 A székesfehérvári Vadásztölténygyár által gyártott 545A órás rádiókészülék kezelési utasítása és szavatossági jegye, kitöltetlen, szép állapotban
14158.

2 200 HUF
5,95
6,47
14159.

3 000 HUF
1960 Budapest Békekölcsön hivatalos sorsolási jegyzékei 2 db
14160.

800 HUF
cca 1960 Szabósági divat mintalapok 3 db férfi divatot ábrázoló lap.
14161.

1 400 HUF
cca. 1960 - Elvis Aaron Presley koncerten. nyomat, papír, müanyag keretben. 29x39cm
14162.

3 000 HUF
cca 1960 A székesfehérvári Vadásztölténygyár által gyártott, új VT márkájú TV reklámlapja, szép állapotban
14163.

2 000 HUF
14164.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF