Flea Market

Number of items: 513

Kis barkácskészlet vegyes eszközökkel
11705.

1 000 HUF
2,82
3,23
díszkard tokkal. 58 cm
11706.

díszkard tokkal. 58 cm

4 200 HUF
11,86
BMW autós kazettás magnó, nem kipróbált, 18,5x6x17,5 cm
11707.

5 500 HUF
15,54
17,74
Retró lemezárugyári kutyaház persely, alsó ajtaja hiányzik, 12,5x7x8 cm
11708.

1 000 HUF
2,82
3,23
Kis zománcozott konyhai készlet (Bonyhád, Budafok, Jászkisér), 3 db, sérülésekkel
11709.

2 000 HUF
5,65
6,45
Nádasdy Ferenc u. 17-27 feliratos zománcozott fém tábla, felső sarkaiban sérült, 20x50 cm
11710.

3 000 HUF
8,47
9,68
Veszélyes hulladék Metidathion feliratos zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, 24x39,5 cm
11711.

"Veszélyes hulladék Metidathion" feliratos zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, 24x39,5 cm

3 000 HUF
8,47
9,68
Veszélyes hulladék V2O5 feliratos zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, 24x39,5 cm
11712.

"Veszélyes hulladék V2O5" feliratos zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, 24x39,5 cm

3 000 HUF
8,47
9,68
Veszélyes hulladék Raschiggyűrű feliratos zománcozott fém tábla, foltos, bal szélén sérült, 24x39,5 cm
11713.

"Veszélyes hulladék Raschiggyűrű" feliratos zománcozott fém tábla, foltos, bal szélén sérült, 24x39,5 cm

3 000 HUF
8,47
9,68
Oszcillométer (vérnyomásmérő), francia, 1930 körül, vezetéke sérült, dobozban
11714.

2 400 HUF
6,78
7,74
11715.

8 000 HUF
22,60
25,81
Fali fa szekrényke, fém borítással, polcok nélkül. 40x20x10 cm
11716.

4 000 HUF
11,30
12,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.