10001. 405. Closed Online auction Paintings and graphics
90 000 HUF
0 HUF
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli erdőbelső. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán régi, feltehetően műcsarnoki kiállítási, hiányos raglappal. Korabeli dekoratív, kissé sérült fa keretben, 115×92 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf