10377.
405. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz, második felében működött (magyar?) festő alkotása: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon. Vakkeret nélkül. Bal felén törésnyommal. 20x40 cm / oil on canvas, unsigned.