10783. 405. Closed Online auction Engravings
1 200 HUF
11
0 HUF
cca 1850 Dévény romjainak látképe acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, Pexis, sérült keretben 10x14,5 cm,
Photo of the item taken by : nagy_andras