15613.
405. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., 1941, Stádium. 179 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.