1 400 HUF
Kant, Immanuel: Kritik der reinen Vernunft. Herausgegeben von Dr. Karl Kehrbach. Zweite Auflage. Leipzig, 1878, Druck und Verlag von Philipp Reclam, XXVI+702+1 p. Német nyelven. Kopott, sérült félvászon-kötés, hiányos gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.