Books: Other rarities Number of items: 349
2469932
17430
405
Other collectibles
Jókai Mór: A magyar előidőkről. Pest, 1869., Heckenast Gusztáv, 2+267+1 p. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
1 400 HUF
2434554
17431
405
Other collectibles
Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Új versek. Anthologia a régebbi versekből. Modern Könyvtár. 246-247. Bp.,én., Athenaum. 48 p.Kiadói illusztrált papírkötés, a borítója szakadozott, sérült, foltos.
1 000 HUF
2503019
17432
405
Other collectibles
Illyés Gyula: Franciaországi változatok. Bp., 1947, Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval, a könyv végén 6 hiányzó lappal.
1 000 HUF
2501849
17433
405
Other collectibles
Sinka István: Az élők félnek. Versek. Turul falufüzetek 1. Bp., 1939, Bólyai Akadémia. Első kiadás. A szerző arcképével. Kissé sérült kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel.
2 000 HUF
2504114
17434
405
Other collectibles
Dr. Jankovics Marcell-Dr. Dobai János: Új-Auróra irodalmi almanach az 1926. évre. Pozsony, Concordia. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 800 HUF
2504225
17435
405
Other collectibles
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1907. Athenaeum,
Kiadói egészvászon borítóban.
1 400 HUF
2504154
17436
405
Other collectibles
Robert Kohlrausch: A holt tavon. Detektívregény. Bp., é.n. Világirodalom. Korabeli bordázott gerincű félbőr kötésben
2 400 HUF
2501070
17437
405
Other collectibles
Hanns Heinz Ewers: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Ford.: Fürtös Lajos. [Békéscsaba],1921, Tevan, 469+2 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány kis lapszéli javítással.
1 200 HUF
2501414
17438
405
Other collectibles
Remenyik Zsigmond: Az atyai ház. Színmű 3 felvonásban. Bp.,1943,Uj Ídők,(Fővárosi Nyomda Rt-ny.), 125 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, kissé foltos borítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
2504117
17439
405
Other collectibles
Németh László: Móricz Zsigmond. Első kiadás! Bp., 1943, Turul. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
2500792
17440
405
Other collectibles
Bródy Sándor: Fehér könyv. 1916. November. Bp.,1916., Szerzői kiadás,(Pallas-ny.), 208 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
1 400 HUF
2504090
17441
405
Other collectibles
Passuth László: Felhő és oázis. Dedikált első kiadás! Bp., 1946. Officina. Erősen sérült papírkötésben
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035