Number of items: 349

Szilágyi György: Dzsingisz Kohn Córeszban avagy, volt egyszer egy vurstli... (h.n.) 2007, Gabbiano Print Bt. Kiadói papírkötés.
17490.

2 400 HUF
Bartsch Iván: A múló idő. Aláírt. Bp., 2004. Szerzői Papírkötésben
17491.

1 200 HUF
Arnold Ernő: A tanítványság útján Dedikált! Bp., 2020. Szerzői Kiadói papírkötésben
17492.

1 200 HUF
17493.

1 400 HUF
17494.

1 200 HUF
17495.

800 HUF
17496.

1 200 HUF
Czakó Zsigmond: Végrendelet. Dráma öt felvonásban. Győr,[1889],Gross Gusztáv, 88 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17497.

800 HUF
Fr. Kollányi Gy. Fülöp O.F.M.: Nem nézek vissza! Versek. Esztergom, 1942. 245+5 p. Sérült egészvászon-kötésben, az elülső kötéstábla nagyrészt elvált a borítótól. Kézi oldalszámozással, kézzel rajzolt címlappal, egyedi példány.
17498.

1 600 HUF
Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp., 1943, Szerzői,(Hornyánszky-ny.), 400 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.
17499.

800 HUF
17500.

1 200 HUF
Machatsek Lucia: Frankenburg Adolf. Sopron, 1938, Frankenburg Irodalmi Kör. 1 t (Frankenburg Adolf portréja) + 71 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
17501.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF