Watches
Number of items: 56
2497837
11600
405
Watches
Other collectibles
Mechanikus, fém asztali óra, nem működik. m: 21cm
4 000 HUF
2497803
11601
405
Watches
Other collectibles
Junghaus art deco kandallóóra, működik, félütős, kulccsal, kisebb karcolással, jelzett h:21 cm, m:18 cm, sz:9 cm
8 000 HUF
2392601
11602
405
55000
Watches
Other collectibles
55 000 HUF
2171747
11603
405
30000
Watches
Other collectibles
15 db-os régi zsebóragyűjtemény, többnyire működőképes állapotban, néhány óra számlapja sérült vagy repedezett, tárolódobozban
30 000 HUF
2272745
11604
405
36000
Watches
Other collectibles
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
36 000 HUF
2485404
11605
405
24000
Watches
Other collectibles
24 000 HUF
2223591
11606
405
Watches
Other collectibles
10 000 HUF
2369300
11608
405
36000
Watches
Other collectibles
Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret: 40x110 cm / Vintage Chinese silk picture. Landscape. Marked. 40x110 cm
36 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m