20 000 HUF
9 db gyalu. cca. 25 cm. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtemény, egy igazi kuriózum, amely dísze lehet egy múzeumnak és lakásnak is egyaránt, vagy új dolgos kezekre is találhat.