1 600 HUF
10
2 db fali relief, kerámia, jelzés nélkül, kopott, (Olimpiai birkózók: Ez az öntvény, amely egy Kr. e. 500 körül Athénban készült dombormű előlapjáról készült, egy tornaterem jelenetét mutatja, két birkózóval és két-két atlétával mindkét oldalon, és az arisztokratikus testmozgás és szabadidő életmódot idézi. 13x33cm Nagy Sándort harci szekéren, egyhíres 18. századi dán szobrász, Thorvaldsen által készített relief reprodukciója. 15x24cm)