12956.
404. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Friedmann Endre (1934-2018): Huszti vár, vintage fotó, hátoldalon pecséttel jelezve, kissé kopott, foltos, felüelti törésnyommal, 9x11,5 cm