3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Radnayné (Radnainé) Bauer Erzsébet (1897-1976): Bakonyi csárda. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, lap széle kissé foltos, 23,5×30 cm