19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Krafcsik Adolf (1953-2017), Leonardo da Vinci után: Az utolsó vacsora. Olaj, vászon, kissé sérült (felületi festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 60x105 cm