10087. 404. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Farádi Veres Izabella (1884-1968): Nagybányai látkép a református templommal. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 23,5x24,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf