10523.
404. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 18,5x13 cm