10364.
404. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan (Kemény?) jelzéssel: Esztergomi várrészlet, 1948. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x20 cm