Ex libris - small-graphics

Number of items: 17

10592.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,60
Minimum bid:
1 000 HUF
Pérely Imre (1898-1944): Fény és árnyék. Bp., én., Népszava,(Világosság-ny.), 10 (litográfiák, jelzett a nyomaton, 22x2 cm) t. Kiadói kissé sérült papírmappában.
10593.

Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,63
Minimum bid:
2 400 HUF
1975 Magyar kisgrafika 18x25cm, 500 sorszámozott példányban készült ajándék mappa benne 20 magyar grafikus kisgrafikája pl Rékassy Csaba, Reich Károly, stb. Jelzettek.
10594.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,39
Minimum bid:
4 000 HUF
Kékesi László (1919-1993): 12 linómetszet mappa, papír, mind jelzett, , 10×8 cm
10595.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,76
Minimum bid:
1 800 HUF
10 db külföldi ex libris, vegyes technikákkal
10596.

Available for bidding
2 600 HUF
7,81
9,35
Minimum bid:
2 800 HUF
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus Ex Libris. linó, papír, jelzett a linón, 6×8 cm
10597.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,88
Minimum bid:
800 HUF
2 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 5,5x7,5 cm
10598.

Available for bidding
1 400 HUF
4,20
5,04
Minimum bid:
1 400 HUF
10599.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,60
Minimum bid:
1 000 HUF
Nagy István metszetei: Falusiak. Kodolányi János előszavával. Debrecen, 1936, Reisinger Jenő műgyűjtő szociográfus kiadása a Nagy Károly és Társai Grafikai Műintézetében. 30/500. számozott példány, 25x18cm (25 db metszet) néhány lap széle kissé hiányos
10600.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,39
Minimum bid:
4 000 HUF
10601.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
3 000 HUF
Dániel Viktor (1926-2001): Siculicidium / Mádéfalvi veszedelem 1764 ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Bookplate. Engraving, signed. 11x15 cm
10602.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,76
Minimum bid:
1 600 HUF
Buday György (1907-1990) 1933 Kellemes Húsvéti Ünnepeket. Linómetszet. Jelzett a dúcon. Sarkánál kis gyűrődés./ Easter greeting lino-engrawing, signed on the print. 10x16 cm
10603.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.