Mixed banknote and coin lots

Number of items: 27

Vegyes 11db-os külföldi és magyar bankjegy tétel, közte Orosz Birodalom 1909. 10R Szign.: Shipov T:III Mixed 11pcs of foreign and hungarian banknotes lot, with Russian Empire 1909. 10 Roubles Sign.: Shipov C:F
31515.

1 200 HUF
160db-os magyar és külföldi érmetétel, közte Málta, Libanon, Moldova T:vegyes 160pcs Hungarian and foreign coin lot, within Malta, Lebanon, Moldova C:mixed
31516.

2 000 HUF
100db-os magyar és külföldi érmetétel, közte Német Birodalom 1900J 10pf Cu-Ni T:vegyes 100pcs Hungarian and foreign coin lot, within German Empire 1900J 10 Pfennig Cu-Ni C:mixed
31517.

1 400 HUF
12db-os érmetétel (benne 10db Ag), közte 1762K 1kr Cu Mária Terézia + 1893KB 1K Ag Ferenc József + 1947. 5Ft Ag Kossuth (2x) + 1915KB 1K Ag Ferenc József + Ausztria 1895. 1K Ag Ferenc József + Orosz Birodalom 1913. 5k Ag + Japán 1912-1917. 10s Ag T:vegyes patina 12pcs coin lot (within 10pcs Ag), within Hungary 1762K 1 Kreuzer Cu Maria Theresia + 1893KB 1 Korona Ag Franz Joseph + 1947. 5 Forint Ag Kossuth (2x) + 1915KB 1 Korona Ag Franz Joseph + Austria 1895. 1 Corona Ag Franz Joseph + Russian Empire 1913. 5 Kopecks Ag + Japan 1912-1917. 10 Sen Ag C:mixed patina
31518.

12db-os érmetétel (benne 10db Ag), közte 1762K 1kr Cu "Mária Terézia" + 1893KB 1K Ag "Ferenc József" + 1947. 5Ft Ag "Kossuth" (2x) + 1915KB 1K Ag "Ferenc József" + Ausztria 1895. 1K Ag "Ferenc József" + Orosz Birodalom 1913. 5k Ag + Japán 1912-1917. 10s Ag T:vegyes patina 12pcs coin lot (within 10pcs Ag), within Hungary 1762K 1 Kreuzer Cu "Maria Theresia" + 1893KB 1 Korona Ag "Franz Joseph" + 1947. 5 Forint Ag "Kossuth" (2x) + 1915KB 1 Korona Ag "Franz Joseph" + Austria 1895. 1 Corona Ag "Franz Joseph" + Russian Empire 1913. 5 Kopecks Ag + Japan 1912-1917. 10 Sen Ag C:mixed patina

8 000 HUF
100db vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31519.

1 200 HUF
100db-os magyar és külföldi érmetétel T:vegyes 100pcs Hungarian and foreign coin lot C:mixed
31520.

1 400 HUF
200db vegyes magyar és külföldi Al fémpénz T:vegyes
31521.

1 200 HUF
Vegyes: Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó Al és Cu-Ni emlékérem (2xklf) +  Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben fém emlékérem (32mm) + 1982. 100Ft Cu-Ni Labdarúgó világbajnokság 1982 T:1-,2
31522.

Vegyes: Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al és Cu-Ni emlékérem (2xklf) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" fém emlékérem (32mm) + 1982. 100Ft Cu-Ni "Labdarúgó világbajnokság 1982" T:1-,2

2 000 HUF
Vegyes: Amerikai Egyesült Államok 1822. 1c Br, nagyobb darab levágva +Német Birodalom ~1900. Für Gott und Vaterland / Gott segne mein Volk und mein Reich Cu zseton T:3 ly. Mixed: USA 1822. 1 Cent Br, larger piece cut off + German Empire ~1900. Für Gott und Vaterland / Gott segne mein Volk und mein Reich Cu token C:F hole
31523.

Vegyes: Amerikai Egyesült Államok 1822. 1c Br, nagyobb darab levágva +Német Birodalom ~1900. "Für Gott und Vaterland / Gott segne mein Volk und mein Reich" Cu zseton T:3 ly. Mixed: USA 1822. 1 Cent Br, larger piece cut off + German Empire ~1900. "Für Gott und Vaterland / Gott segne mein Volk und mein Reich" Cu token C:F hole

1 000 HUF
31524.

1 000 HUF
12db-os, gyengébb tartású magyar és külföldi Ag érmetétel (érmék összsúlya: 36,25g), közte Ausztria 1894. 1K Ag Ferenc József (2x) T:3-4 12pcs, Hungarian and foreign Ag coin lot in weaker condition (total weight of the coins: 36,25g), within Austria 1894. 1 Corona Ag Franz Joseph (2x) C:F-G
31525.

12db-os, gyengébb tartású magyar és külföldi Ag érmetétel (érmék összsúlya: 36,25g), közte Ausztria 1894. 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:3-4 12pcs, Hungarian and foreign Ag coin lot in weaker condition (total weight of the coins: 36,25g), within Austria 1894. 1 Corona Ag "Franz Joseph" (2x) C:F-G

4 600 HUF
12,43
13,53
31526.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF