Jewellery

Number of items: 127

Arany(Au) 14K karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 59,94 g
19000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 000 HUF
1 501,50
1 798,56
Minimum bid:
500 000 HUF
Iposa 18K arany, női karóra, kézi felhúzós szerekezettel. Jelzett tok, korona, szerkezet, 18K jelzett arany szíj. Működő, jó állapotban, Bruttó 17,07 g, d: 18 mm / 18C gold Iposa womens watch. Works well, 17,07 g, d: 18 mm
19001.

Available for bidding
200 000 HUF
600,60
719,42
Minimum bid:
200 000 HUF
Ezüst (Ag) 6 személyes evőkészlet vágott angol fazon. (6 db evőkanál, 6 db villa, 6 db kés, 6 db mokkás kanál, 6 db teáskanál, 1 db merőkanál, 1 db húsvilla, 1 db tejmerő kanál, 1 db köretes kanál) Jelzett. nettó: 1430 g + kések.
19002.

Available for bidding
280 000 HUF
840,84
1 007,19
Minimum bid:
280 000 HUF
Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca. Jelzett, kopott, 39x28 cm, nettó:603g
19003.

Available for bidding
100 000 HUF
300,30
359,71
Minimum bid:
100 000 HUF
Ezüst (Ag) Tálca 6 db vodkás pohárral, jelzett, 29x14 cm, nettó: 458g
19004.

Available for bidding
90 000 HUF
270,27
323,74
Minimum bid:
90 000 HUF
Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Jelzett. nettó: 364 g, m: 36 cm
19005.

Available for bidding
70 000 HUF
210,21
251,80
Minimum bid:
70 000 HUF
Ezüst (Ag) 6 db kanál (nettó: 328g) és 11 db vegyes evőeszköz (bruttó:631g). Kopott, sérült. Jelzett.
19006.

Available for bidding
60 000 HUF
180,18
215,83
Minimum bid:
60 000 HUF
Ezüst (Ag) tükör, Jelzett. Fazettált üveggel. vésésekkel 27 cm
19007.

Available for bidding
16 000 HUF
48,05
57,55
Minimum bid:
16 000 HUF
Ezüst (Ag) talpú, nagyméretű, kristály váza. Jelzett, mini csorbák. m:19 cm
19008.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 500 HUF
Ezüst (Ag) fedeles tégely, üveg aljjal. Csorba. Jelzett. br:12,9g
19009.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 500 HUF
Ezüst (Ag) nyaklánc csiszolt üveg gömbökkel 50 cm
19010.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 000 HUF
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, halálfejes medállal, jelzett, h: 44 cm, nettó: 33,64 g
19011.

Available for bidding
11 000 HUF
33,03
39,57
Minimum bid:
11 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.