15143.
404. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Patkó Imre-Rév Miklós: Tibet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Rév Miklós fényképeivel. Kiadói kopott és foltos félvászon kötésben.