15021.
404. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
1956 Borsod-Abauj-Zemplén megye fontosabb statisztikai adatai. 1956. I. évfolyam. Miksolc, 1957., Központi Statisztikai Hivatal Borsod-Abauj-Zemplén Megyei Igazgatósága. Kiadói kopott félvászon-kötésben.