Books: Tales

Number of items: 22

Erich Kästner: Gyurka és a detektivek. Bp., é.n., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
17289.

1 800 HUF
Kner Izidor: Apró lurkóságok. Tizenkét képpel.  Apró lurkóságok. Tizenkét képpel. Előszó --. Gyoma, 1933. Kner. 83 l. Illusztrált kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
17290.

1 000 HUF
17291.

800 HUF
Herczeg Ferenc: Mesék gyermekek számára. Műhlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. Kiadói, illusztrált vászonkötésben. Gerincén kopott
17292.

1 400 HUF
Fényes a tűz lángja. Szlovák népballadák. Szerk.: Sziklay László. Ford.: Csuka Zoltán. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1962., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17293.

1 000 HUF
Benedek Elek: Többsincs királyfi. Magyar népmese három felvonásban. Bp, 1987, Terra. Hasonmás kiadás (1901). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17294.

800 HUF
Rudyard Kipling: A három kópé. Ifjusági regény. Ford.: Benedek Marcell. Bp., én., Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel.
17295.

800 HUF
Kisdobosok évkönyve 1978. Vál. és szerk.: Bán László, Bodó Klára, Daniss Győző, Szász Anna. Bp., 1977, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kb. 15 db a kötéstől részben elvált lappal.
17296.

1 000 HUF
17297.

1 400 HUF
17298.

1 000 HUF
17299.

2 000 HUF
A repülő hajó. A Szovjetunió népeinek meséiből. Bp, 1977, Móra Könyvkiadó. Válogatta és fordította Rab Zsuzsa. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Szecskó Tamás rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
17300.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF