https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 210
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2284532
17467
404
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Regényes emlékezés egy magyar dalköltőre. Szeged, 1997, Dankó Pista emlékéért alapítvány. Kiadói papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2284539
17468
404
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Regényes emlékezés egy magyar dalköltőre. Sorszámozott 12/300. Szeged, 1997, Dankó Pista emlékéért alapítvány. Kiadói bársonykötésben
Starting price:
1 200 HUF
2233459
17469
404
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban 2454327
17470
404
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Gyimesné Szekeres Ágnes: 200 szólás és közmondás. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Könyvkiadó Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
2424244
17471
404
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Kosutányi István: Kézvonalak - Embersorsok. Bp., 1988, Szépirodalmi. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2454747
17472
404
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Ady Endre: Az elhagyott kalózhajók. Bemutatja Baróti Dezső. Bp., 1977., Magyar Helikon. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2446632
17473
404
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Endrődi Sándor: Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon kötésben. Kopott borítóval, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2394214
17474
404
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Böröcz Sándor: Kilátás a mélyből. Bp., 1993, Ordass Lajos Baráti Kör. Kiadói papírkötés. A szerző lánya, Böröcz Enikő (1948-2014) ajándékozási soraival és aláírásával.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2446602
17475
404
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Márai Sándor: Sirály. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé deformált gerinccel.
The item is not available
2446270
17476
404
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Florence L. Barclay: Az esti dal. (The rosary). Pogány Kázmér fordítása. Bp, é.n., Szent István Társulat. X. kiadás. Weszely Norbert rajzaival illusztrálva. Kopott egészvászon kötésben, megviselt borítóval és meglazult kötéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2446347
17477
404
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
Dr. Kováts Zsolt: Kutyaiskola. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kopásnyomokkal. Ábrákkal, színes fotókkal illusztrált.
Starting price:
1 200 HUF
2454401
17478
404
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Erskine Childers: A homok titka. A titkosszolgálat aktáiból. A krimi gyöngyszemei sorozat. Kovács Lajos fordítása. Bp., 2007, Alexandra. Fazekas Attila illusztrációival. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment