Number of items: 210

17455.

2 200 HUF
5,95
6,47
17456.

1 000 HUF
Francois Rabelais: Pantagrueli vidámságok könyve. Faludy György fordítása. Bp., 1948. Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17457.

800 HUF
Pataky Attila: Bor, szec, rock & roll...és lélek. hn., 2007, P. Management Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
17458.

800 HUF
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel, kopott borítóval.
17459.

1 600 HUF
Bányai László: Négyszemközt József Attilával . Bp., 1943, Körmendy. Kiadói félvászon kötés, borító hátulja kissé sérült.
17460.

3 600 HUF
9,73
10,59
17461.

800 HUF
Molnár István: Élő népballadák. Eredeti balladaszövegek felhasználásával. Bp, 1943, Magyar Műsorközpont kiadás. Illésy Péter rajzaival illusztrálva. Megsárgult, foltos papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
17462.

1 000 HUF
Baktay Ervin dr.: Mahábhárata. Bharata nagy nemzetsége. Az indiai hősköltemény nyomán. A fedéltervet és rajzokat N. Erdélyi Aranka festőművész készítette. H.n., Pantheon, é. n. Kiadói szakadt papírkötésben.
17463.

3 000 HUF
Bíró Andor-Győri János: Kutyakiképzési könyv. Bp., 1971., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17464.

3 000 HUF
E. M. Dell: A sas útja. Ford.: Katinszky Beatrice. A borító Csillag Vera munkája. Bp.,1942,Bibliotheca. Kiadói papírkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadt, kissé hiányos borítóval.
17465.

1 200 HUF
17466.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF