Number of items: 210

Pilinszky János: Márkus Annának. Kézirat. Bp., 2001, Nap Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban. Ebből a kötetből 100 számozott példány készült, de EZ számozatlan példány.
17311.

Pilinszky János: Márkus Annának. Kézirat. Bp., 2001, Nap Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban. "Ebből a kötetből 100 számozott példány készült", de EZ számozatlan példány.

12 000 HUF
32,43
35,29
Wass Albert: A funtineli boszorkány. Cleveland, 1959., Kárpát, 764 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói vászonkötésben, minimális kopással.
17312.

6 000 HUF
Baranyai Decsi János: Az Caius Crispus Sallustiusnak két históriája. Bibliotheca Hungarica Antiqua X. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Faximile kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói műbőr-kötés, kiadói kartontokban, szép állapotban.
17313.

3 000 HUF
Márai Sándor: A kassai polgárok. Márai Sándor Munkái. Bp., 1942, Révai. 250+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17314.

4 000 HUF
[Grigely József (1760-1818)]: Institutiones poeticae in usum gymnasiorum regni Hungariae et adnexarum provinciarum. Budae, 1838., Typis Regiae Universitatis Hungaricae, XIV+2+382 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, foltos, kopott borítóval, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, foltos lapokkal, egykorú iskolai aláhúzásokkal és firkákkal a lapokon.
17315.

8 000 HUF
Jókai Mór: Délvirágok. Harmadik kiadás. Pest, 1870. Heckenast. Korabeli félvászon kötésben. sérült címlappal
17316.

2 800 HUF
7,57
8,24
Balassi Bálint: Beteg lelkeknek való füves kertecske. Krakkó. 1572. Bibliotheca Hungarica Antiqua. XXXIX. Bp., 2006., Balassi Kiadó-MTA Irodalomtudományi Intézete-Országos Széchényi Könyvtár. Faximile kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói kartonált papírkötés.
17317.

3 000 HUF
Gábor Andor: A polgőr és egyéb jelenetek. Pólya Tibor borítójával. Első kiadás. Bp. (1916.) Dick. 159 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, kis sérüléssel
17318.

1 400 HUF
Gábor Andor: A kozák és egyéb jelenetek. A borító Bíró Mihály (1886-1948) munkája. Bp.,(1915), Dick Manó, (Nap-ny.), 159+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, kissé szakadozott borítóval, javított kötéssel.
17319.

1 800 HUF
Bródy Sándor: Jegyzetek a szerelemről. Bp.,[1911.], Singer és Wolfner, 205+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17320.

2 000 HUF
Bródy Sándor: A medikus. Életkép 3 felvonásban. Bp., 1911., Singer és Wolfner, 132 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17321.

2 000 HUF
May, Karl: Das Buschgespenst. Karl Mays Gesammelte Werke Band 64. Radebeul, 1935, Karl-May-Verlag. 470+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.
17322.

May, Karl: Das Buschgespenst. Karl May's Gesammelte Werke Band 64. Radebeul, 1935, Karl-May-Verlag. 470+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF