Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. II-IV. köt. II. köt. Me... https://www.darabanth.com/en/online-auction/404/categories~Books/Books-Natural-sciences-Medicine~1000013/Cholnoky-Jeno-A-csillagoktol-a-tengerfenekig-II-IV-kot-II-kot-Meteorologia-III-kot-H~II2455926
2455926
17160
404
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1 600 HUF
Description: Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. II-IV. köt. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal. Az I. kötet hiányzik.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nagy_andras
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035