5 000 HUF
Így történt. 1914-1930 fényképekben. Szerk.: Dormándi László. Tipográfia és montázs: Kner Albert. Ignotus előszavával. Bp., 1931., Magyar Hírlap, (Pantheon-ny.), 284+3 p. Nagyon gazdag fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült, hiányos borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, foltos lapokkal, kissé dohos, rossz állapotban.