Books: Architecture, Art Number of items: 180
2494673
16659
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vágvölgyi B. András: Tokyo Underground. Előtanulmány és kollázs. Bp., 2004., Ulpius. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói karton kötésben.
2 400 HUF
2493545
16660
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lyka Károly: Magyar művészet. 1800-1850. Bp., 1942., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, kissé szakadt papír védőborítóban.
2 400 HUF
2374295
16661
404
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
2374293
16662
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
2374291
16663
404
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban
2428477
16664
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2464167
16665
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rados Jenő: A magyar klasszicizmus építészete feladataink tükrében. (Tipológia). Bp, 1943, Franklin-Társulat Nyomdája. Különlenyomat a Zádor Anna és Rados Jenő A klasszicizmus építészete Magyarországon című mű második részéből. Papírkötésben, meglazult kötéssel. Kihajtható térkép-melléklettel. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált
1 000 HUF
2464202
16666
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő építészmérnök, tanár előadásaihoz. Kézirat gyanánt. Bp, é.n. Vörösváry Sokszorosítóipar. 35p. Kiadói papírkötésben, hátsó borító és utolsó néhány (?) lap hiányzik, sérült gerinccel.
1 000 HUF
2494586
16667
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2462670
16668
404
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Műcsarnokban rendezett modern olasz művészeti kiállítás tárgymutatója. 80 képes táblával. Bp., 1936, K. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, kissé hiányos borítóval, részben szétvált kötéssel. + Modern olasz szobrászat. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
2472091
16669
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Novotny Tihamér (szerk.): Lovász Erzsébet. Budaörs, 2006, magánkiadás. Lovász Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2472108
16670
404
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Schulcz Katalin, Vály László (szerk.): Hegyi Ibolya. Bp., 2017, Dobrányi Ildikó Alapítvány. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035