Books: Architecture, Art

Number of items: 180

16611.

3 600 HUF
9,73
10,59
Koczogh Ákos: Fémművesség. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.
16612.

4 000 HUF
Lenkei Júlia: Mozdulatművészet. Magvető Könyvkiadó , 1993. Papír, puha kötésben
16613.

4 000 HUF
Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, kissé sérült papír mappában, hiánytalanul.
16614.

4 000 HUF
Szlanka András: Hat évtized reklámvilága. 1949-2009. Válogatás az OTP Bank pénzügytörténeti gyűjtemény anyagából. Bp.,2009, Médiacom. Hatvan év moziban és TV-ben bemutatott reklámfilmjeit tartalmazó CD-melléklettel. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16615.

4 000 HUF
Mándy Stefánia: Vajda Lajos. Bp., 1983, Corvina. Életműkatalógus. Vajda Lajos műveinek fekete-fehér és színes reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, és fehér papír védőborítóval, jó állapotban.
16616.

3 600 HUF
9,73
10,59
Passuth Krisztina: Moholy-Nagy. Bp., 1982, Corvina, 430 p. Moholy-Nagy műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
16617.

3 400 HUF
9,19
10,00
Szalai Tibor (1958-1998) életműkiállítása. Tibor Szalai (1958-1998) an exhibition of his oeuvre. Szerk.: Sulyok Miklós. Bp., 2001., Budapest Galéria-Kortárs Művészeti Intézet - Modern Művészetért Alapítvány. Magyar és angol nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16618.

3 000 HUF
Köpöczi Rózsa: Szőnyi István. A Magyar Festészet Mesterei. Bp.,2009,Kossuth-MNG. Kiadói kartonált papírkötés.  Szőnyi István lánya, Szőnyi Zsuzsa, (1924-2014) által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész részére szóló ajándékozási sorokkal.
16619.

2 400 HUF
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, első néhány lapon apró foltokkal.
16620.

3 800 HUF
10,27
11,18
16621.

3 200 HUF
8,65
9,41
Taksás Mihály (szerk.): Makovecz Imre. Bp., 1986, Népművelési Intézet. 84p. Megjelent 500 példányban. Beke László, Ekler Dezső riportjai Makovecz Imrével. Valamint Makovecz Imre által tervezett épületek fekete-fehér ábrával, rajzaival, fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel, máskülönben jó állapotban.
16622.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF