11777.
404. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Maugsch Gyula (1882 - 1946): Nyújtózkodó akt. 20. sz. első fele. Bronz. jelzés nélkül, sérült 37 cm