11738.
404. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Adolphe Rivet (1855-1908) Búgócsigás fiú, térdnadrágos fiú "1re Toupie" et "1re culotte" jelzett, bronzírozott spiáter szobor pár. A nadrágos sérült. m: 19 xm