2 000 HUF
cca 1900-1910 2 db régi Ferdinand von Reznicek (1869-1909) szecessziós illusztráció: München-Bozen. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az "Unter vier Augen" c. albumból, 26x19,5 cm, üvegezett fa keretben + Fandango. Színes nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 26,5x20,5 cm