4 000 HUF
1930-1934 Erdélyi Helikon 4 száma: III. évf. 1. sz., VII. évf. 3., 5., 8. sz. Szerk.: Kuncz Aladár, Kós Károly. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült, foltos gerinccel és borítóval.