Maps

Number of items: 69

cca 1930-1940 A Pilisi hegyek turistatérképe. A Magyar Turista-Egyesület térképei I. sz. Terv.: Dr. Cholnoky Jenő. 1 : 40.000. Bp., Aczél Testvérek, apró sérülésekkel, 83x66 cm
13340.

2 000 HUF
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Vác szakaszának térképe. Vízi sporttérképek 5. sz. II. kiadás. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, 95x41,5 cm
13341.

2 000 HUF
1956 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1956, Kartográfia. Benne a korabeli szocialista Magyarország térképével, rajta érdekes szocialista nevekkel is, pl.: Sztálinváros. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.
13342.

1956 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1956, Kartográfia. Benne a korabeli szocialista Magyarország térképével, rajta érdekes szocialista nevekkel is, pl.: "Sztálinváros." Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.

1 600 HUF
cca 1920 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe. Dr. Teleki Pál gróf és dr. Cholnoky Jenő közreműködésével szerk.: dr. Fodor Ferenc. 1 : 1.500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Gazdasági adatokkal, statisztikákkal, közte a trianoni békeszerződés által okozott ipari és gazdasági veszteségekkel, három nyelven (magyar, francia, angol). Intézményi bélyegzőkkel, hajtva, kis sérülésekkel, 84x63 cm
13343.

2 000 HUF
11
13344.

2 000 HUF
1914 Budapest székesfőváros térképe. Melléklet a Budapesti Czim- és Lakásjegyzék 1914 évi XXVI. évfolyamához. 1 : 15.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 12 db korabeli hirdetéssel, hajtva, kis sérülésekkel, 109x82 cm
13345.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1941 Nógrád vármegye térképe. 1 : 335.000. Bp., M. kir. honv. Térk. Int., hajtva, 50x34,5 cm
13346.

3 000 HUF
6 db vegyes térkép: Európa meteorológia térképe, Korfu útikönyv és térkép, USA, Párizs térképe, Olaszország autóstérképe, politikai világtérkép. Vegyes méretben.
13347.

1 000 HUF
cca 1933-1937 A Mátra hegység, kirándulók térképe, kiadja a Magyar Kir. Állami Térképészet, 1:50000, 62x90 cm, apró szakadással
13348.

4 000 HUF
cca 1960-1970 5 db magyar turistatérkép (Budai-hegység; Karancs, Medves és a Heves-Borsodi-dombság; Mátra; Mecsek; Göcsej). Bp., Kartográfiai Vállalat
13349.

800 HUF
1973-1974 Magyarország autóbusz-hálózata, Kartográfiai Vállalat, szakadással, 65×68 cm
13350.

800 HUF
1984 A nagymarosi vízlépcső főbb létesítményei, térkép jelmagyarázattal, szakadással, 66×91 cm
13351.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF