13342.
404. Closed Online auction
Maps
1 600 HUF
1956 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1956, Kartográfia. Benne a korabeli szocialista Magyarország térképével, rajta érdekes szocialista nevekkel is, pl.: "Sztálinváros." Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.