Frames

Number of items: 16

Dekoratív régi üvegezett fa keret, hímzett képpel, hátoldalán Richtarek Sándor képkeretező 1940 körüli bélyegzőjével, belső méret: 31,7x21,8 cm
12517.

2 000 HUF
5,65
6,45
Dekoratív üvegezett fa keret régi csendélet nyomattal, másik Charles Gounod (1818-1893) francia zeneszerző portréjával. Látható méret: 14,5x19 és 18,5x14 cm
12518.

1 800 HUF
5,08
5,81
Dekoratív üvegezett fa keret, firenzei részlet ábrázolással, papír, látható méret: 23x17 cm
12520.

2 000 HUF
5,65
6,45
Faragott, díszes üvegezett képkeret, benne fiú arckép: Márciusi ifjú, tus, papír, sérült, 22x16cm
12521.

6 000 HUF
16,95
19,35
Üvegezett fa képkeret, szecessziós reprodukcióval, nyomat, papír, 28×20 cm
12522.

1 600 HUF
4,52
5,16
Üvegezett fa képkeret Márton Ferenc (1884-1940) Jézus nyomattal, keret alsó részén apró sérülésekkel, belső méret: 36,8×29,7 cm
12523.

2 000 HUF
5,65
6,45
3 db üvegezett fa képkeret francia militária ábrázolásokkal, XIX sz. végi typogravure metszetetek után készült modern ofszet nyomatok. Látható méret: 40x29,6 cm, 43x34 cm és 39,8x28,7 cm,
12524.

3 600 HUF
10,17
11,61
Dekoratív, üvegezett régi fa keret német nyelvű hímzett felirattal, litografált paszpartuval, kereten kopásnyomokkal, látható méret: 38,5x28,4 cm
12525.

2 400 HUF
6,78
7,74
10 db kisméretű keret 15x20 cm
12526.

1 000 HUF
2,82
3,23
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 56,2x78,3 cm. Éleinél sérült.
12527.

7 500 HUF
21,19
24,19
12528.

5 000 HUF
14,12
16,13
Esküvői fényképtartó, ezüstözött fém. 23x28cm
12529.

3 000 HUF
8,47
9,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.