12360. 404. Closed Online auction Flea Market
3 400 HUF
0 HUF
Pierre Cardin aranyozott fém nyakkendőcsipesz és mandzsettagomb szett, bársony díszdobozban, kis kopásnyomokkal, doboz méret: 6,5x6,5x2,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor