10 000 HUF
Zsolnay virágmintás hiányos készlet, kopott, apró csorba, jelzett.(Leveses tál tető nélkül, köretestál, szószos tál, 6 db levesestányér, 6 db lapostányér, tejkiöntő, cukortartó, teáskanna, tortatál, 4 db süteményes tányér)