11332. 403. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Kínai porcelán só- és borsszóró, zománcfestett pillangós mintával, XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 5,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert