11275. 403. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22,5x17,5x8 cm + Aquincumi kis porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 8x7x3 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert