11409. 403. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 800 HUF
0 HUF
3 db állatfigura, kézzel festett porcelán, részben jelzett (Drasche, Aquincum) kacsa 5cm, papagáj 14cm, mókus 13,5cm. Apró kopásokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert