Art-ceramics

Number of items: 128

11000.

55 000 HUF
148,65
161,76
Két zenész a pavilonban, mázas kerámia, jelzés nélkül, repedésekkel, m: 42 cm, d: 23 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
11001.

8 000 HUF
Szent László, magyar király (Rex Hungariae, Sanctus Ladislaus), plasztikus kerámia dísz falitányér, jelzés nélkül Kisebb sérülésekkel, mázhibákkal. d: 26 cm
11002.

15 000 HUF
40,54
44,12
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11003.

36 000 HUF
97,30
105,88
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Asszony, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11004.

16 000 HUF
43,24
47,06
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm, sz: 18 cm
11005.

34 000 HUF
91,89
100,00
Badár Balázs, ifj. (1896-1972) Nagy méretű díszváza. Mezőtúr, 1929. Mázas kerámia, Jelzett,hibátlan 32 cm
11006.

16 000 HUF
43,24
47,06
Mészáros Géza (1918-1987): Leány békával. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopással. m: 14 cm
11007.

9 000 HUF
24,32
26,47
Szabó Kinga (1938-) Fácános dísztál. Kézzel festett mázas kerámia. Jelzett, hibátlan d: 30 cm
11008.

8 000 HUF
15
Trischler Ferenc? Női akt. Terakotta, jelzett. Hibátlan. 31x14x21cm
11009.

9 000 HUF
24,32
26,47
17
Kovács Mária: Kislány, kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11010.

3 000 HUF
Nagy jelzéssel mázas kerámia fali tál, kis kopásnyomokkal, d: 27,5 cm
11011.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF