15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Nyergesi János (1923-1996): Kert, 1973. Tus, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fa keretben. 27,5x40 cm